Linie galwaniczne
Wyposażenie galwanizerni
Woda i ścieki w galwanizerni
Technologie galwaniczne
Laboratorium
Linie do cynkowania ogniowego

O nas

Strona główna > O nas
Nasz zespół to kreatywni ludzie z pasją, którzy tworzą innowacyjne rozwiązania
Pliki do pobrania
Katalog UG [10,735.47 KB] RODO [56.81 KB] Katalog Technologie [15,331.82 KB] Katalog Oczyszczalnie [14,429.87 KB]
125 Wybudowanych instalacji
700 ton Roczna sprzedaż komponentów chemicznych
20 Lat w branży
120 Pracowników

 

 

 

Galkor to wyspecjalizowany dostawca linii do obróbki powierzchniowej metali, tworzyw sztucznych, oczyszczalni ścieków oraz technologii wykorzystywanych w procesach galwanicznych. Oferujemy kompletną realizację projektu "pod klucz" z jednego źródła, co stanowi ogromną zaletę dla inwestora.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zgromadzenie specjalistycznej wiedzy z zakresu budowy oraz uruchomieniem kompletnej galwanizerni. Możemy pochwalić się znajomością przepisów budowlanych i zasad zrównoważonego rozwoju (np. sytem odzysku wody technologicznej).

Nasze systemy sterowania oraz raportowania produkcji wpisują się w dynamiczny rozwój idei Przemysłu 4.0, gwarantując nowoczesne narzędzie niezbędne do prowadzenia optymalnych procesów galwanicznych. Nie poprzestajemy na wykorzystywaniu znanych technologii-prowadzimy własne badania nad udoskonaleniem i poszerzeniem gamy oferowanych urządzeń oraz komponentów chemicznych. W Dziale Badań i Rozwoju stale poszukujemy nowatorskich rozwiązań, ktore nie tylko odpowiadają na potrzeby rynku, ale także wyprzedają je.

Naszym klientom oferujemy skuteczne i kompleksowe rozwiązania, które ukierunkowane są na efektywność procesu, zdrowie i bezpieczeństwo użytkownika oraz ochronę środowiska.